Поради молодятам

 
 

Поради молодятам
Вибираючи відеооператора й фотографа на весілля, Ви повинні пам'ятати, що саме він буде робити ту роботу, що згодом буде дарувати радість Вам, вашим дітям, онукам і всім друзям і родичам, але гарний фільм(фотоальбом) - це результат спільної роботи весільного відеооператора(фотографа) і молодят, тому що саме Ви є головними героями цієї весільної розповіді... Саме тому ми хочемо дати Вам кілька порад, які допоможуть Вам перетворитись у справжніх професійних акторів:
Найкрасивіше на фотографії або у фільми є Ваша усмішка, тому частіше посміхайтеся коли вас знімають(фотографують);
Не забувайте викидати жуйки, так як згодом дивитися на себе у телевізорі з жуйкою у роті буде неприємно не тільки Вам, але і тим які дивляться разом з Вами;
Старайтеся розпланувати все завчасно, для того щоб не поспішати у Ваш святковий день то в одне, то в інше місце. Саме це і трапляється часто з молодятами, і як наслідок на фотографії та романтичну прогулянку, яку знімає відеооператор залишається обмаль часу. Тому пам’ятайте що операторам потрібно в середньому 3 години для цієї творчої роботи.
При реєстрації шлюбу - не поспішайте. Повільно вдівайте кільця один одному, ставте підписи. Обов'язково подивіться на фотографа - Ваша сяюча посмішка прикрасить це урочисе фото.
Отримавши свідоцтво про реєстрацію шлюбу, посміхніться та покажіть його гостям, зачекайте доки фотограф зробить 2-3 кадра.
Під час вінчання не дивіться по сторонах та вниз. Уважно слухайте священника.

Весільне фото та фільм - це історія одного дня, що залишиться в пам'яті завдяки весільному фотоальбому та фільму. Тільки такі згадки зможуть передати чудову атмосферу свята та закарбувати на довгі роки один з найяскравіших моментів Вашого життя.


Создан 16 янв 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником